Zprávy z obce

Vážení občané,

v rámci přechodu na mobilní rozhlas MUNIPOLIS jsme ukončili možnost zadávat Vaše telefonní číslo nebo e-mail pro hromadné zasílání informací a od 1. 11. 2023 již budeme výhradně používat tento mobilní rozhlas. Tímto Vás tedy prosíme o registraci do této služby. Děkujeme

Munipolis obec Níhov

Díky nově spuštěné službě MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je zdarma!

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

  • Upozornění na krizové události – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci, apod.
  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení z amplionů, …
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce
  • Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách
  • Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi

V registračním procesu si sami můžete nastavit, jaké typy informací vás zajímají (např. kultura, doprava, majitelé zvířat). Doporučujeme vyplnit vaše telefonní číslo, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště atd.) Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: https://nihov.munipolis.cz/registrace a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život.

Služba je zdarma!

Registrovat se můžete také přímo na našem úřadu – rádi vám pomůžeme.

Skip to content